Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA: Žaidimas „Teatro dienos ringas“

25 kovo, 2021 @ 19:00 - 20:00

NEMOKAMAI
Teatro dienos ringas

Teatro dieną švęsk kartu su teatralais – burkis į žiūrovų komandą!

Kovo 27-oji – Tarptautinė Teatro diena. Šiemet jos pandemijai neatiduosime –minėsime ir kovo 25 dieną švęsime virtualiai – tiesioginės transliacijos metu. Specialiai šiai progai organizuojamas žaidimas „Teatro dienos ringas“, kurio dalyviais galite tapti ir Jūs bei išlaisvinti žinias apie teatrą nuotaikingame konkurse, kuriame susitiks pagrindiniai Kauno miesto teatrai: Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kauno valstybinis lėlių teatras, Kauno valstybinis muzikinis teatras , Kauno miesto kamerinis teatras, Šokio teatras „Aura“ ir teatras „Teatronas“.

Vyks trys žaidimo etapai:
* kovo 18 d. 12-14 val. online ( I pusfinalis)
* kovo 19 d. 12-14 val. online ( II pusfinalis)
* kovo 25 d. 19 val. (finalas – online su tiesiogine transliacija)
Žaidimo vedėjas – NKDT aktorius Artūras Sužiedėlis.

P.S Filmavimo metu visa komanda turėtų būti vienoje erdvėje. Prisijungimas vyks ZOOM platformoje. Kartu su savimi reikia turėti antrą įrenginį, per kurį būtų galima stebėti transliaciją. Kviečiame žaisti su savo kolegomis ar šeimos nariais ir užpildyti anketą iki kovo 14 d. Komandą gali sudaryti 3 žmonės iš vienos šeimos ar kolektyvo.

Teatro ringo klausimai – nuotaikingi, nereikalaujantys specialių teatrologinių žinių. Jeigu teatras yra artimas jūsų širdžiai, atsakymą žinosite. Kovo 15 d. susisieksime su atrinktomis komandomis ir informuosime, į kurį pusfinalį (I ar II) jūs patekote.
Nugalėtojų laukia teatrališki prizai.

Finalo transliacijos kanalai paaiškės artimiausiu metu.
Renginį dalinai remia Kauno miesto savivaldybė. Jis yra Teatro savaitės ir Fortūnų apdovanojimų programos dalis. Organizatoriai – Kauno miesto kamerinis teatras ir Kauno miesto savivaldybė.

Informacija

Data:
25 kovo, 2021
Laikas:
19:00 - 20:00
Kaina:
NEMOKAMAI
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1130488267380608

Vieta

Virtualiai

Organizatorius

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Interneto svetainė:
https://dramosteatras.lt/