Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Šokio spektaklio transliacija ,,Padaryk iš manęs jungiklį“

21 kovo @ 20:00 - 21:00

NEMOKAMAI

Kasdienės jungties paieškos: su savimi, su kitu, su Dievu. Tačiau jungtys sutraukytos, perdarytos. Sumaitotas lytiškumas, vyro – moters santykis, vienas kitą pranokstantys -izmai bruka naujas tiesas ir skelbia naujų dievų erą. Erą, kurioje žmogaus vertę nustatome jau ne mes patys, o sistema, kurią mes arba atitinkame, arba ne. Esame matuojami centimetrais reiškiamomis apimtimis, prekiniais ženklais ar perkamąja galia. Sistemai patinka (uni)sex, (uni)tu ir (uni)jis, nes aš sunkiai paklūsta.

Spektaklis paremtas technologiniu išradimu Motus – belaidžiu prietaisu, verčiančiu šokėjo judesius į muziką. Erdvė aplink šokėją tampa tarsi bekontakčiu paviršiumi, drobe, leidžiančia šokėjui savo judesiais tapyti garsu. Technologija registruoja atlikėjo judesio duomenis, o gestų atpažinimo algoritmai jiems suteikia muzikinę reikšmę.

Technologija sukurta TZM Kūrybinėje Laboratorijoje. TZM Kūrybinė Laboratorija – tai vieta, kurioje susitinka technokratai su menininkais, kur vyksta meno ir technologijų sintezė, kur gimsta nauji (iš)raiškos būdai, kur yra sukuriami prietaisai išprovokuojantys jausmus ir emocijas.

Renginys bus transliuojamas šokio teatro „Aura“ facebook paskyroje.

Idėja, muzika, garso dizainas: – Antanas Jasenka
Choreografija: Birutė Letukaitė
Kostiumai: Olesė Kekienė, Birutė Letukaitė
Šokėjai: Anna Karen Gonzalez Huesca (Meksika), Ema Nedobežkina, Niels Claes (Belgija), Gintarė Marija Ščavinskaitė, Israel Ismael Infante Salazar (Meksika), Kyrie Oda (Japonija), Paulius Prievelis, Oksana Griaznova.
Trukmė: 50 min.

Informacija

Data:
21 kovo
Laikas:
20:00 - 21:00
Kaina:
NEMOKAMAI
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/sokioteatrasaura

Vieta

Virtualiai

Organizatorius

Šokio teatras „Aura“
Interneto svetainė:
https://aura.lt/