Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Edukacinė programa „OP! – era namuose“ šeimoms

26 kovo, 2021 @ 15:00 - 16:00

NEMOKAMAI (su registracija)
L. Truikio ir M. Rakauskaitės namai kviečia į edukacinę programą „OP! – era namuose“, skirtą šeimoms. Programa vyks zoom platformoje, jos metu supažindinsime su opera, pasakosime linksmas istorijas apie scenografą Liudą Truikį ir jo draugę operos solistę Marijoną Rakauskaitę, rodysime filmukus ir komiksus. Teorinė dalis truks apie 20 min. Vėliau praktinėje dalyje kartu su dalyviais darysime teatro sceną, tam reikės: nereikalingos kartoninės dėžės (nuo makaronų, batų ar pan.), spalvoto popieriaus, žirklių ir klijų. Visos programos trukmė 45min.
Norime padrąsinti ir pakviesti šeimas, auginančias vaikučius su ypatingais poreikiais, registracijos metu kviečiame edukatores informuoti, į ką reikėtų atsižvelgti. Edukaciją ves Nacionalinio M. K Čiurlionio muziejaus edukatorės Dalia Bieliūnaitė ir Rūta Klevaitė.

Registracija būtina visiems dalyviams, kadangi vietų skaičius ribotas, tačiau edukacijos įrašu (jeigu visi dalyvaujantieji sutiks, kad būtų įrašinėjama) vėliau pasidalinsime muziejaus facebook’o paskyroje.

Registracija el. paštu truikionamai@ciurlionis.lt , užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

Iliustracijos „L. Truikys savo darbo kambaryje“ autorė Dalia Bieliūnaitė.

Informacija

Data:
26 kovo, 2021
Laikas:
15:00 - 16:00
Kaina:
NEMOKAMAI (su registracija)

Vieta

Virtualiai

Organizatorius

NACIONALINIS M.K.ČIURLIONIO MUZIEJUS, L. TRUIKIO IR M. RAKAUSKAITĖS NAMAI
Interneto svetainė:
https://ciurlionis.lt/